طرز تهیه برگر مخصوص سولیکو

برگر مخصوص سولیکو
نوشته شده در تاریخ: 1396/10/16 - 06:58

همبرگر یک غذای آلمانی است و در بیشتر کشورها با همین نام معروف است به جز چند کشور که به آن بیف برگر یا برگر می‌گویند. یک برگر در حالت عادی طعم فوق العاده و لذیذی دارد. حالا کاسه‌ای از جنس برگر را تصور کنید که با  بیکن ایرلندی سولیکو و پنیر چدار آب شده پر شده باشد. برگر مخصوص سولیکو،غذایی گرم و هیجان انگیز است که مناسب برای شب‌های سرد زمستانی است. با هم نگاهی کنیم به طرز تهیه برگر مخصوص سولیکو.

مواد لازم برای تهیه برگر مخصوص سولیکو

برگر مخصوص سولیکو

طرز تهیه برگر مخصوص سولیکو

سس سیر، پیاز، نمک و سبزی‌ها را با هم ترکیب کنید. از ترکیب این مواد با هم سسی به دست می‌آید که به آن سس رنچ می‌گویند.

در یک ظرف متوسط، پنیر چدار، بیکن ایرلندی سولیکو و سس رنچ را با هم ترکیب کنید. در یک ظرف دیگر گوشت چرخ کرده را قرار دهید و نمک و فلفل را روی آن بپاشید و آن‌ها به خوبی مخلوط کنید و گوشت را ورز دهید و در نهایت آن را به شش قسمت تقسیم کنید وهر کدام از قسمت‌ها را به شکل یک کاسه در آورید.

سپس ترکیب بیکن ایرلندی و پنیر چدار و سس رنچ را که از قبل آماده کرده بودید داخل هر یک از کاسه‌های گوشتی بریزید و آن‌ها را به مدت ۲ ساعت در یخچال قرار دهید. بعد از اینکه آن‌ها خوب خودشان را گرفتند و از یخچال خارجشان کردید لازم است برگرهای مخصوص سولیکو را به مدت ۲۰ الی ۳۰ دقیقه گریل کنید. سپس آن‌ها را با کاهو و دیگر مواد مورد علاقه‌ خود در نان قرار دهید و درون ظرف سروتان بگذارید و از خوردن آن لذت ببرید.

دیدگاه‌ها

افزودن دیدگاه جدید