ویدئو: طرز تهیه خوراک مرغ و سبزیجات کره‌ای

طرز تهیه خوراک مرغ و سبزیجات کره‌ای
نوشته شده در تاریخ: 1397/11/27 - 16:32

غذای امروز خوراک مرغ و سبزیجات کره‌ای با مخلوط سبزیجات منجمد پمینا است. حسن سبزیجات منجمد پمینا به این خاطر است که به روش IQF منجمد می‌شوند. به زبان ساده‌تر در چند دقیقه کوتاه منجمد شده و طعم و فرم واقعی خودشان را مثل سبزجات تازه حفظ می‌کنند.

مواد لازم برای تهیه خوراک مرغ و سبزیجات کره‌ای

طرز تهیه خوراک مرغ و سبزیجات کره‌ای

طرز تهیه خوراک مرغ و سبزیجات کره‌ای

ابتدا پیاز و سیر را خرد کنید. داخل تابه مقداری روغن بریزید و پیاز و سیر را با هم تفت دهید. قارچ‌ها را خوب بشویید و در اندازه متوسط خرد کنید. بعد از این که سیر و پیاز را با هم تفت دادین قارچ را اضافه کنید. همزمان که قارچ شروع به آب انداختن و پختن می‌‌کند، یک قابلمه را از آب پر کرده و روی حرارت قرار دهید تا به جوش آید.

مخلوط سبزیجات منجمد پمینا را داخل آب جوش بریزید. کلم بروکلی‌ها را خوب بشویید و خرد کنید و به آب جوش اضافه کنید. بعد از حدود نیم ساعت سبزیجات را آبکش کنید و به تابه‌ای حاوی پیاز و سیر و قارچ بود، اضافه کنید.

یک قاشق سوپ‌خوری رب و یک قاشق چای‌خوری سس خردل به سبزیجات اضافه کنید. لیمو ترش را خوب بشویید و مقداری از پوست آن را داخل خوراک رنده کنید و بلافاصله آب آن را داخل خوراک بریزید.

در این مرحله استاک مرغ را اضافه کنید. مقداری نمک و فلفل و آرد روی فیله‌ها بپاشید و آن‌ها را داخل یک تابه با مقداری روغن سرخ کنید. فیله‌ها را روی خوراک بچینید و در قابلمه را بگذارید. خوراک آماده است در ظرف مناسب سرو کرده و نوش جان کنید.

دیدگاه‌ها

افزودن دیدگاه جدید