#چالش_لاکتیویا

تغذیه و سلامت در دنیای ماشینی و شلوغ و پر از استرس امروز، بیش از هر زمان دیگری مورد اهمیت است. متاسفانه 30 درصد از جامعه ایران به یکی از مشکلات دستگاه گوارش مثل نفخ و یبوست مبتلا هستند. با 1100 وعده غذایی در سال و حدود 700 میان وعده عجله‌ای و وجود موقعیت‌های پر تنش و استرس زا در طول شبانه روز تعجبی ندارد که سیستم گوارش عملکرد خوبی نداشته باشد.

لاکتیویا یک محصول سلامت محور برای تنظیم عملکرد دستگاه گوارش است. مصرف دو وعده ماست لاکتیویا در روز نفخ و یبوست را کاهش داده و در نهایت سیستم گوارش شما را بعد از 14 روز تنظیم می‌کند.

می‌گید نه؟!!؟‌

امتحانش کاملا مجانیه

ما شما را به یک چالش 14 روزه سلامت با همراهی لاکتیویا کاله دعوت می‌کنیم. این چالش توسط یک بات تلگرامی برگزار میشود. و در نهایت به 5 مصرف کننده خوش شانس که تا آخر چالش ما را همراهی کنند، به پاس آغاز یک رژیم مناسب و سالم 5 دستگاه گوشی S9 سامسونگ از طریق قرعه کشی اهدا خواهد شد و یک چیز خیلی مهم و چالشی اینکه اگر از مصرف لاکتیویا رضایت نداشته باشید میتوانید مبلغ خرید محصول رو از کاله پس بگیرید.

بات تلگرامی

برای حضور در چالش لاکتیویا استفاده از بات تلگرام لاکتیویا الزامی است. شما به عنوان مصرف کننده لاکتیویا و برای شرکت در چالش 14 روزه لاکتیویا باید به مدت 14 روز هر روز 2 وعده 100 گرمی (یک لیوان کوچک، یا نصف یک کاسه سوپ‌خوری) ماست لاکتیویا مصرف کنید.

برای شرکت در چالش 14 روزه لاکتیویا باید یکی از روشهای زیر انتخاب کنید:
 • بات تلگرامی چالش 14 روزه لاکتیویا.
  @lactivia_challenge_bot
 • فرم اینترنتی چالش 14 روزه لاکتیویا.
  www.kalleh.com/lactivia/form
 • روی فویل یا درب محصولات لاکتیویا کدهای منحصر بفرد مخصوصی درج شده است (این فویلها را تا آخر چالش و تا آخر کمپین پیش خود نگهداری کنید)

برای شرکت و ورود به چالش باید یکی از راههای زیر را انجام دهید.
 • تعداد 2 کد از لاکتیویای 1.5 کیلویی سطلی را وارد کنید.
 • تعداد 3 کد از لاکتیویای 900 گرمی را وارد کنید.

* به خاطر داشته باشید تا هنگامی که کد محصول را وارد بات نکنید در چالش شرکت نکرده اید.

با انتخاب محصول مورد نظر و وارد کردن کد آن محصول در بات تلگرام چالش 14 روزه شما آغاز می شود.


با پایان چالش 14 روزه در صورتی که از عملکرد لاکتیویا رضایت داشتید:

برای افزایش فرهنگ مصرف لاکتیویا و تشویق برای داشتن یک جامعه سالمتر، به قید قرعه برای 40 نفر مصرف رایگان یک سال لاکتیویا را در نظر گرفته ایم.

در صورت عدم رضایت شما از عملکرد لاکتیویا مبلغ محصولی که توسط شما خریداری شده است را به حساب شما واریز خواهیم کرد.

شرکت در #چالش_لاکتیویا

به دو صورت میتوانید در این چالش شرکت کنید

قوانین چالش

 • هر کد محصول فقط برای 1 نفر قابل ثبت در سیستم است.
 • هر شخص فقط فرصت یک بار شرکت در چالش را دارد. (هر شماره موبایل منحصر بفرد فقط یک بار)
 • فقط محصولاتی که از تاریخ 1397/1/26 تا تاریخ 1397/3/26 تولید شده و کد منحصر بفرد روی آنها درج شده در چالش شرکت خواهند کرد.
 • محدوده زمانی ادعای دریافت هزینه: از تاریخ 1397/2/9 تا تاریخ 1397/4/9
 • شرکت کنندگان در چالش میبایست درب یا فویل دارای کد منحصر بفرد را تا آخر چالش و تا آخر کمپین نزد خود نگه دارند.
 • برای دریافت هزینه باید هر فرد 2 وعده 100 گرمی (یک لیوان کوچک، یا نصف یک کاسه سوپ‌خوری) در روز و به مدت 14 روز محصول را مصرف نموده باشد.
 • اطلاعات مورد نیاز از فرد شرکت کننده برای واریز مبلغ به شرح زیر است (نام، نام خانوادگی، شماره موبایل، شماره کارت و عکس کارت بانکی، عکس کارت ملی)
 • زمان دریافت هزینه: حداکثر 1 هفته بعد از تکمیل اطلاعات
 • نحوه دریافت هزینه: به صورت کارت به کارت و با ارسال کد پیگیری برای تلگرام.

مشخصات لاکتیویا

تنظیم کننده گوارش به صورت طبیعی

دارای موثرترین باکتری پروبیوتیکی BB12

بخشی از رژیم غذایی روزانه و متعادل

بهبود عملکرد روده ها

توصیه شده توسط پزشکان

 • lactivia

  محصول لبنی سلامت و گوارا از کاله

  لذت بردن از سبک زندگی سالم

  تقویت سیستم ایمنی بدن

  بهبود فرآیند هضم غذا

  تایید شده توسط انجمن تغذیه ایران

  لاکتیویا

  چیست و چرا باید آن‌ را مصرف کرد؟

  لاکتیویا یک محصول لبنی خوشمزه از شرکت کاله است که دارای میلیونها باکتری فعال پروبیوتیکی می باشد ، لاکتیویا تنها محصول لبنی حاوی نوعی باکتری فعال پروبیوتیکی به نام لاکتیگوار® است که به طور فعال در بهبود فرآیند گوارش افراد، به‌ویژه افراد مبتلا به یبوست به صورت موثری مفید است. نتایج تحقیقات علمی نشان می‏دهد حدود نیمی از جامعه ایرانی بالخصوص زنان، دچار عارضه عبورومرور کند مواد غذایی در سیستم گوارش، یعنی یبوست هستند که این مشکل از علت‌هایی مانند استرس، عادت‌های نادرست غذایی، فعالیت و کار زیاد، مشغولیت فراوان، مسافرت‏های کاری متوالی و عدم تحرک ناشی می‏شود. از طرفی یکی از اهداف اساسی و بنیادین شرکت کاله، بالاتر بردن سطح سلامت هموطنان است که می‌توان یکی از عملی‌ترین گامها در تحقق این هدف را،‌تولید محصول جدیدی از کاله عنوان کرد که همان «ماست‌ و ماست نوشیدنی لاکتیویا» است. تولید محصول فراسودمند را می‌توان گام بزرگی در کمک به بهبود مشکلات گوارشی مصرف کنندگان به خصوص بانوان ایرانی دانست. مصرف محصولات لاکتیویا به‌عنوان نخستین و تنها محصول لبنی در ایران که حاوی باکتری پروبیوتیک لاکتیگوار® یا BB12 است، توسط «انجمن تغذیه ایران» نیز توصیه شده است. لاکتیویا را می‌توانید هرروز همراه غذای خود بنوشید. مصرف روزانه لاکتیویای حاوی لاکتیگوار® به بهبود عملکرد روده‏ها و تنظیم دستگاه گوارش کمک می‏کند. در حقیقت لاکتیویا به عنوان بخشی از رژیم غذایی متعادل و شیوه زندگی سالم، برای تمام اعضای خانواده مناسب و ایمن بوده و محصولی مناسب برای همه کسانی است که می‌خواهند به تنظیم دستگاه گوارش خود کمک کنند یا از طعم یک ماست‌ و ماست نوشیدنی خوش­‌طعم لذت ببرند.

  با توجه به این‌که لاکتیویا یک محصول لبنی است، هر شخصی که نسبت به شیر آلرژی یا عدم تحمل لاکتوز دارد، بهتر است پیش از مصرف لاکتیویا با پزشک معالج خود مشورت کند. لازم به ذکر است که لاکتیویا صرفاً یک محصول غذایی است و خواص درمانی و دارویی ندارد. از این رو، این محصول جایگزین داروها و روش‏های درمانی نیست و همان‌طور که مطالعات علمی نیز اثبات کرده، می‏تواند به صورت طبیعی به تنظیم عملکرد دستگاه گوارش کمک کند.

  میزان و طریقه مصرف

  محصولات لاکتیویا

  بر اساس آزمایش‌های بالینی انجام شده، بهترین نتیجه از مصرف این محصولات زمانی به‌دست می‌اید که این محصولات را به صورت روزانه مصرف کرد. به‌طورکلی تشخیص همه‌ پژوهشگران بر این بوده که از آنجایی که لاکتیویا یک محصول طبیعی است و برای ترکیب و تعامل با محیط داخلی روده نیاز به زمان کافی دارد، باید دست کم به مدت دو هفته و هرروز از این فرآورده‌ پروبیوتیک استفاده کرد تا شاهد اثربخشی آن در تنظیم عملکرد دستگاه گوارش باشیم.

  توصيه می‌شود لاكتيويا مینیمم 100 گرم در هرروز و به مدت 14 روز مصرف شود. طبق مطالعات بالينى انجام شده روی محصولات لبنى حاوى لاکتیگوار®، می‌توان لاكتيويا را در هرزمانی از روز مصرف كرد؛ اما بهترين زمان براى مصرف اين محصولات، همراه وعده‌های اصلى يا پس از صرف غذا (با معده پر) است.

  دانستنی‌های لاکتیویا و سلامت

  اثرات مثبت پروبیوتیک برای بانوان چیست؟

  سلامت گوارش و پروبیوتیک

  ماست پروبیوتیک لاکتیویا و اهمیت مصرف آن برای گوارش